CVU Third Quarter Honor Roll: Shelburne students

High Honors
Lucy A. Anderson
Olivia H. Arms
Nikolas A. Baya
J. Matthew Beer
Leah E. Berger
Gabrielle R. Booth
Shay K. Brunvand
Erin E. Bundock
Thomas A. Carey
Sharon Chen
Hadley T. Crow
Stephen K. Donahue
Parker G. Dunn
Katherine E. Garra
Emily S. Gilman
Pearl P. Guerriere
Madison L. Hakey
Justin G. Hameline
Haley R. Harder
Ellery Harkness
Samantha H. Harvey
Kelsey L. Hopkins
Graham M. Hulvey
Nicole  Israel-Meyer
Nolan J. Jimmo
Sophie M. Johnson
Ingalise G. Kindstedt
Katherine S. King
Allison A. Kloeckner
Lauren O. Macy
Molly K. McCarthy
Henry F. Mohn
Emma M. Pell
Andrew C. Pitcher
Samantha J. Provost
Simona  Rahi
Emily C. Ray
Jack C. Reeves
T. Fenn Rider
Kathryn R. Sammut
Lisa S. Schold
Katherine M. Scotnicki
Veronica Shipway
Isaac Solheim
Kaitlin M. Songer
Kyle M. Stanley
Delphine E. Vandal
Juliet C. Walsh
Amanda C. Whitbeck
James N. White

A/B Honors
Malcolm A. Achilles
Zachary D. Ahern
Brooke S. Aicher
Noah G. Allen
Hunter M. Anderson
Leo R. Antinozzi
Katherine E. Arms
Elaine L. Beaudin
Samuel Belisle
Troy P. Bergeron
Andrew C. Berghahn
Charlie Bernicke
Samuel L. Birdsall
Anna H. Brooks
Katherine A. Burke
Jesse Campbell
Devon K. Cantor
Brady C. Carlson
Corinne Casarico
Jack B. Caswell
Anna E. Cataldo
Oliver P. Choiniere
Ian C. Cochrane
Elliot T. Cockayne
Matthew A. Cockayne
Talia M. Cohen
Mason E. Cohn
Isabel M. Colquhoun
Jayme Cross
Louis P. Daub
Emma S. Davitt
Jack O. Dilley
Nevin R. DiParlo
Paige E. DuBrul
Steele F. DuBrul
Leah G. Epstein
Zackery D. Evans
Lena A. Ford
Jeremy R. Fuller
Emily L. Gagnon
Jill T. Gagnon
Natalie A. Gagnon
Tomas A. Georgsson
Nina E. Gilbert
Eliza R. Giles
W. Samuel S. Giles
Connor R. Gobeille
Tayler Gorton
Caitlin S. Grasso
Emma K. Griesser
Erich C. Griesser
Layne M. Hall
Eve R. Hallock
Alexandra A. Hameline
Forrest T. Hamilton
Meghan C. Hanley
Dana C. Hartshorn
Caroline D. Hern
Olivia V. Hern
Lucas C. Hilker
Shea D. Ireland
Daniel Israel-Meyer
David A. Johnson
William J. Kay
Anne E. Keen
Molly R. Keenan
Alex Kent
Bridget A. Kerr
David J. Kerr
Elyse H. KillKelley
Matthew D. KillKelley
Emily J. Kinneston
Nicholas S. Kinneston
Colin Lach
Emily S. LaCroix
Benjamin P. Langdon
Samuel F. Langdon
Gregory D. Levine
Zoe E. Louchheim
Amanda E. Lougee
Jack L. Lyman
Sydnee E. Lyman
Nicholas R. Lynn
Olivia S. Machanic
Luke Magnier
Emma K. Mahar
Charles E. Maitland
Gabrielle A. Masson
Calvin A. McClellan
Alexander J. Merrill
Chaveli S. Miles
Xander Miller
Noah F. Mintz-Roberts
J.Tripp  Moreton
Kevin D. Motia
Jasmine M. Nakhleh
Abbey F. Norris
Camilla F. Nuovo
Lila K. Ottinger
Matthew P. Palmer
Caroline M. Pastore
Hannah N. Pease
Kaitlin A. Pell
Elizabeth C. Pendlebury
Alanna E. Pinard-Brace
Katherine F. Polhemus
William M. Potter
Christopher Prouty
Maxwell D. Pudvar
Emma M. Putre
Zachary A. Richardson
Dylan  Rocheleau
Sokuen D. Ryan
Nicole Sampson
Isabelle Schmitt
Isabelle Sharp
Julia W. Sokolowski
Burke W. Spillane
Harken T. Spillane
Thomas C. Stevens
Greer S. Storey
Walker C. Storey
Rayne W. Supple
Noah M. Tamas-Parris
Marie M. Thabault
Hannah  Tiballi
Alexa M. Uline
Rachel E. Unsworth
Jaime D. Vachon
Emma B. Vincent
Grace  Viscito
Alexander R. von Stange
Abigail H. Weimer
James Whitaker
Corey Williams
Emily A. Winget
Sarah E. Winget